Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kto jest na Forum
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość

Brak

[ View the whole list ]


Najwięcej użytkowników 14 było obecnych 02.05.10 22:50
Latest topics
» Główny Pokój
Shiroi Natsune Empty29.07.10 19:59 by Anna Ritta Kyoyama

» Anna Ritta Kyoyama
Shiroi Natsune Empty28.06.10 22:54 by Anna Ritta Kyoyama

» Pokój Główny
Shiroi Natsune Empty02.06.10 19:31 by .Dark Mousy.

» An Mainyu
Shiroi Natsune Empty29.05.10 23:04 by An Mainyu

» Sasori no Danna
Shiroi Natsune Empty06.05.10 11:38 by .Dark Mousy.

» Rider Medusa
Shiroi Natsune Empty03.05.10 21:30 by Rider Medusa

» Sessou Itonami
Shiroi Natsune Empty03.05.10 19:53 by Sessou Itonami

» Akai Arame
Shiroi Natsune Empty03.05.10 19:12 by Akai Mikashi

» Stella Daishi
Shiroi Natsune Empty03.05.10 14:50 by Stella Daishi

Statistics
Mamy 36 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Monaché

Nasi użytkownicy napisali 4494 wiadomości in 171 subjects
Navigation
 Portal
 Indeks
 Użytkownicy
 Profil
 FAQ
 Szukaj

Shiroi Natsune

Go down

Shiroi Natsune Empty Shiroi Natsune

Pisanie by Shiroi Natsune 02.05.10 16:44

Imię:Shiroi

Nazwisko: Natsune

Wiek: 17

Rasa: Półelf

Ranga: Szlachta

Płeć: Kobieta

Orientacja: Hetero.

Umiejętności: B. dobre posługiwanie się łukiem, znajomość magii, tzw. syreni śpiew.
Jestem artystką- rysuję i maluję, w dodatku potrafię ożywiać swoje dzieła.

Charakter: Z reguły spokojna i zrównoważona. Jednakże każda reguła ma wyjątek- bywam bardzo nerwowa i wybuchowa. (zodiakalny Baran proszę państwa...) Nie jestem typem impertynenta, chociaż czasem się tak zachowuję. Moja elfia i ludzka natura ciągle się ze sobą kłócą. Taka ze mnie wybuchowa mieszanka... Jestem sentymentalna, łatwo się przywiązuję do czegoś lub kogoś, a jeśli ktoś mnie zrani długo to przeżywam, lecz później knuję plany okrutnej zemsty... Cóż, mój charakter najlepiej odzwierciedla muzyka, której słucham- ogólnie: rock (j-rock), ale zaczynając na pięknych rockowych balladach, poprzez dźwięki indie... kończąc na bardzo ostrym visual.

Krótka historia: Moje imię wzięło się od naturalnego koloru włosów, czyli całkowicie białego. Moi rodzice nie byli zbyt kreatywni nadając mi je. Urodziłam się w Navareth. Na początku swojego życia mieszkałam w królestwie elfów na terenie dzisiejszej Francji. Mój tata był człowiekiem, a matka elficką królową. Ojca nie pamiętam, nie wiem co się z nim stało, a matka umarła gdy miałam jakieś (ludzkie) 15 lat.
Jako ośmiolatka przeprowadziłam się ze starszym bratem do Kyoto, gdzie mieszkali nasi dziadkowie. Dwa lata później Haru kupił domek w Tokyo i tam dopiero zaczęło się moje życie....
Heh, jestem szczęśliwą posiadaczką zaczorowanego, gadającego chomika imieniem Rysiu xD

Wygląd Zewnętrzny/Cechy: 160cm chodzącej doskonałości... Tak naprawdę tyko pierwsza informacja jest prawdziwa xP Czarne włosy, soczyście zielone oczy, jasna cera...
Znaki szczególne: zawsze nosi przy sobie ołówek, i kartki, wiecznie umazana farbą. No i oczywiście szpiczaste uszy.

Stan cywilny:
Panna...
Shiroi Natsune
Shiroi Natsune

Wiek : 31
Pochodzenie : France/Japan
Stan Cywilny : Panna
Orientacja : Heteroseksualna

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach