Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kto jest na Forum
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość

Brak

[ View the whole list ]


Najwięcej użytkowników 14 było obecnych 02.05.10 22:50
Latest topics
» Główny Pokój
Alessa Mitashi Empty29.07.10 19:59 by Anna Ritta Kyoyama

» Anna Ritta Kyoyama
Alessa Mitashi Empty28.06.10 22:54 by Anna Ritta Kyoyama

» Pokój Główny
Alessa Mitashi Empty02.06.10 19:31 by .Dark Mousy.

» An Mainyu
Alessa Mitashi Empty29.05.10 23:04 by An Mainyu

» Sasori no Danna
Alessa Mitashi Empty06.05.10 11:38 by .Dark Mousy.

» Rider Medusa
Alessa Mitashi Empty03.05.10 21:30 by Rider Medusa

» Sessou Itonami
Alessa Mitashi Empty03.05.10 19:53 by Sessou Itonami

» Akai Arame
Alessa Mitashi Empty03.05.10 19:12 by Akai Mikashi

» Stella Daishi
Alessa Mitashi Empty03.05.10 14:50 by Stella Daishi

Statistics
Mamy 36 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Monaché

Nasi użytkownicy napisali 4494 wiadomości in 171 subjects
Navigation
 Portal
 Indeks
 Użytkownicy
 Profil
 FAQ
 Szukaj

Alessa Mitashi

Go down

Alessa Mitashi Empty Alessa Mitashi

Pisanie by Alessa Mitashi 01.05.10 16:14

Imie: Alessa

Nazwisko: Mitashi

Wiek: 17

Rasa: vampire

Ranga: hmmm sprawa w trakcie omawiania ;]

Płec: kobieta

orintacja: hetero...


Umiejestnosci: perfekcyjnie wladam katana i kosturem. Posiadam zdolnosci wladzy nad zmarlymi a takze duszami ludzi. wlada dwoma zywiolami: lodem i ogniem. Mam sile i szybkosc vampirów, zwinnosci i gibkosc kotów. potrafie wyssac z czlowieka zycie swoim smiertelnym pocalunkiem sprawiajac ze zacznie gnic i sie rozpadac jak zywy trup...

Charakter: przewaznie wredna , cyniczna, opryskliwa i podla. Gdy mam dobry humor jestem w miare znosna czyli nie bije ludzi bez powodu i staram sie w miare wydawac normalna a jak sie wysile potrafie byc takze mila.

Krótka historia: Moja przeszlosc to jeden wielki rozlew krwi. Odkad bylam mala zylam w swiatyni Bestat, uczac sie i cwiczac by kiedys zostac arcykaplanka. Szkolila mnie moja siostra która byla bezwzgledna i to ona sprawowala wtedy wladze gdyz moja matke zmarla gdy pieczetowala we mnie demona Shikri a ojciec zdechl tu po moich narodzinach. Moja siostra Kazuya zrobila rzez w wiosce wybijajac kazda kaplane i niemal wszystkich w wiosce nie patrzac czy go nawet zna po czym znikla a ja zostalam sama lecz przygarnal mnie Gabriel ze starzyzny vampirów i tak stalam sie jednym z nich. wkrótce potem mnie opuscil a ja zyje by dokonac zemsty i pomscic Kikuri.

Wyglad zewnetrzny: Dlugie czarne wlosy, blada niemal porcelanowa skóra, oczy koloru lodowatego blekitu i krwisto czerwone usta. Szczupla i ze sporym biustem. Na szyi zawsze ma zawieszony krzyz arcykaplanki.

Stan cywilny: wolna...
Alessa Mitashi
Alessa Mitashi

Wiek : 30
Pochodzenie : Death Valley
Stan Cywilny : wolna
Orientacja : hetero

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach